O FIRMIE


Joanna Przybyła - architekt, właścicielka firmy, posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów, posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Z projektowaniem architektoniczno - budowlanym związana od 2002 roku. 

Swoją wiedzą, pasją, znajomością rynku i panujących na nim zasad, umiejętnościami nabytymi podczas dotychczasowej pracy zawodowej oraz poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, w szczególności w stosowaniu najnowszych technologii w projektowaniu, gwarantuje wykonanie powierzonych zadań w sposób rzetelny, prawidłowy w wysokim standardzie.


Pracownia wyróżnia się w zakresie jakości, wykonuje usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami, procesami i procedurami.

Pracownia współpracuje z branżystami ze wszystkich dziedzin budowlanych a także architektami wnętrz, urbanistami z rzeczoznawcami majątkowymi, biurami nieruchomości i wykonawcami. Najważniejsze dla projektantów związanych z pracownią jest zadowolenie klienta, wyrażające się w wykonaniu usługi spełniającej jego oczekiwania oraz indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta.

Firma proponuje elastyczną ofertę cenową i realne terminy, opracowane indywidualnie w oparciu o analizę zamierzenia inwestycyjnego.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług Pracowni.